Регульований монопод SP Remote Pole дозволяє відсунути екшн-камеру далі від себе щоб зробити унікальні селфи знімки, керуючи пристроєм запису з пульта або телефону.
Установка пульта
Монопод SP Remote Pole сумісний з усіма екшн-камерами, наданими на ринку на пряму або через адаптер. Але місце для пульта розраховане тільки на моделі з кріпленням Remote Clip. Замість пульта можна встановити опціональний тримач для телефону SP Gadgets Phone Mount, встановивши на нього смартфон, синхронізований з екшн-камерою.
Регулювання
Монопод для екшн-камери обладнаний ручкою з унікальним покриттям. За регулювання довжини від 28 до 71см відповідає трьох секційний телескопічний механізм, з вільної фіксацією поворотом. Нахил камери змінюється в межах 180° завдяки поворотній головці.
Комплектація
У комплект поставки входить:
- монопод,
- замок Remote Clip,
- ковпачок на кріплення для пульта,
- кріпильний гвинт,
- ключ,
- страхувальний ремінець.
Технічні характеристики
Максимальна довжина |
72см |
Мінімальна довжина |
28см |
Кількість секцій |
4 |
Кут повороту |
360 |
Кут нахилу |
180 |