




Сумка для квадрокоптера DJI Mini 4 Pro сіра з ремінцем ударостійка, водонепроникна / Кейс для дрона
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для квадрокоптера DJI Mini 4 Pro сіра з ремінцем ударостійка
Захистіть DJI Mini 4 PRO від води, пилу та ударів з нашим чохлом. Він забезпечує надійний захист, а також зручне транспортування, завдяки ремінцю на плече.

Особливості продукту:
- Сумка має зовнішні стінки, які забезпечують надійний захист від вологи. Зовнішній шар покритий водонепроникним матеріалом, що гарантує збереження вашої камери та аксесуарів навіть у дощову погоду або при попаданні бризок.

- Всередині сумка для DJI Mini 4 Pro прошита лайкрою, а також має амортизуючу підкладку, яка точно повторює обриси дрона і аксесуарів в ньому. Таким чином техніка надійно фіксується, запобігається тертя всередині кейса і виключаються подряпини і тріщини вмісту. Для розміщення необхідних дрібниць є одна кишеня з сіткою на блискавці.

- Для зручності кейс має регульований по довжині ремінець. Сумку можна носити людям різного зросту, комплекції, на плечі, через плече і т.д.

Кейс вміщує:
- 1 квадрокоптер DJI Mini 4 Pro або RC 2, або RC-N2;
- запасні лопаті;
- проводи для зарядки та/або підключення;
- батарею/адаптер батареї.
- Розміри кейса: 31,5*24*9,6 см

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кейс |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для відеокамери |
| Матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 1 050 ₴





