




Водонепроникний протиударний кейс для квадрокоптера і пульта управління DJI Mavic 3 Pro
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Захисний чохол для дронів DJI Mavic 3 Pro
Цей захисний чохол створений для безпечного транспортування та зберігання дронів DJI Mavic 3 Pro. Він захищає ваше обладнання від зовнішніх впливів, таких як бризки, падіння та механічні пошкодження. Внутрішній матеріал з перламутровою бавовною м'яко прилягає до обладнання, запобігаючи його пошкодженням, а зручна ручка забезпечує легкість при транспортуванні.
g?fresh=1" style="width:50%">
-
Захищає від бризок, падінь та інших зовнішніх впливів, забезпечуючи міцність і довговічність.
-
М'який внутрішній бавовняний матеріал з перламутровим ефектом запобігає пошкодженням обладнання.
-
Ефективно пом'якшує зовнішні впливи, забезпечуючи надійний захист для корпусу дрона.
-
Міцна конструкція з зручною ручкою для зручного транспортування.
-
Клапан балансу газу врівноважує тиск повітря всередині коробки, запобігаючи проблемам з відкриттям коробки при зміні температури чи висоти.
-
Велика місткість чохла підходить для зберігання не тільки дрона, але й інших аксесуарів, таких як пульт, акумулятор, зарядний пристрій, пропелер та інші необхідні предмети.
-
Основний матеріал: Поліпропілен (оболонка) + пінопласт (підкладка)
-
Колір: Чорний
-
Сумісність: DJI Mavic 3 Pro
-
Застосовувані моделі: Mavic 3 Pro, пульт дистанційного управління RC-N1, RC, RC Pro з екраном
-
Вага нетто: 1543 г
-
Вага брутто: 1940 г
-
Розмір продукту: 40*32,5*12,5 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STARTRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кейс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2900 кг |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 340 |
| Довжина | 420 см |
- Ціна: 2 049,76 ₴




