




Мережевий зарядний пристрій HOCO C111A Lucky dual-port PD30W+QC3.0 charger set(Type-C to Type-C) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO C111A Lucky dual-port PD30W+QC3.0 charger set(C to С) White допоможе швидко і безпечно зарядити різні гаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори і т.д., адже він підтримує всі найвідоміші стандарти швидкої зарядки: Power Delivery 3.0, Huawei Super Charge (FCP), AFC, PPS. Потужності 30 W вистачає навіть для живлення ноутбука. Завдяки наявності двох вихідних портів є можливість заряджати разом одразу два мобільні апарати. Компактний та легкий адаптер живлення зручно носити з собою у сумці чи рюкзаку ─ може виручити під час подорожей чи відряджень.
Зарядне виготовлене з якісних та міцних матеріалів. Має два роз’єми: USB Type-C та USB-A.
Порт USB Type-C працює за стандартом Power Delivery і забезпечує швидку зарядку сумісних смартфонів та потужніших пристроїв потужністю 30 W, а порт USB-A в свою чергу ─ 18 W.
Аксесуар автоматично визначає оптимальні вихідні параметри для швидкої та ефективної зарядки кожного гаджета, що підключається.
Модель оснащена багаторівневою системою захисту від перевантажень по струму, перегріву, перепадів напруги та короткого замикання, тим самим гарантує безпеку гаджетів, що заряджаються.
Аксесуар постачається разом з кабелем Type-C/Type-C в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 30 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB Type-C / USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | C111A charger set(C to С) |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
- Цена: 285,98 ₴


