




Мережевий зарядний пристрій HOCO C70A Cutting-edge single port QC3.0 charger Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO C70A Cutting-edge single port QC3.0 charger Black — зарядний пристрій з дисплеєм.
ШВИДКІСНА ЗАРЯДКА
Особливістю цього зарядного пристрою є цифровий дисплей, який відображає поточний рівень заряду пристрою. Також він підтримує протоколи швидкого заряджання, що дозволяє істотно скоротити час заряджання.
ВИСОКА СУМІСНІСТЬ
Зарядний пристрій Hoco C70A сумісна з більшістю пристроїв Apple та Android, таких як смартфони, планшети, навушники, бездротові стовпчики і т.д. Ви можете використовувати його в будь-якому місці, включаючи будинок, офіс або на ходу, завдяки його компактному та портативному дизайну.
Якщо вам потрібний швидкий та надійний зарядний пристрій, який підтримує більшість пристроїв і дозволяє заряджати їх на максимальній швидкості, то Hoco C70A — чудовий вибір для вас.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 1.5 - 2 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 100-240 V, 0.5 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 18 W |
| Кабель | Нет |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | PC |
| Мoдель | C70A Cutting-edge |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Быстрая зарядка | Quick Charge |
- Цена: 130,64 ₴


