




МЗП Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Black(With Superior Series Fast Charging Data Cable Type-C to
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швидкий зарядний пристрій 140 W з кількома портами GaN5
Компанія Baseus представила швидкий зарядний пристрій на основі нітриду галію потужністю 140 W. Два швидких порти USB-C і 1 порт USB-A призначені для забезпечення вихідної потужності 100 W від одного з будь-яких портів USB-C. USB-C сумісні з кількома протоколами швидкого заряджання, зокрема, з удосконаленими PD 3.1, QC4.0/3.0 і PPS від Qualcomm, а також з SCP від Huawei, що робить цей зарядний пристрій придатним для більшості основних пристроїв, від ноутбуків до смартфонів. Якщо підключено більше пристроїв, BPS 2.0 (технологія поділу потужності Baseus) перерозподіляє потужність і забезпечує оптимальну швидкість для кожного пристрою. Само собою зрозуміло, що цей зарядний пристрій, що належить до сімейства GaN продуктів Baseus, обладнаний смарт-чипом на основі GaN, що дає змогу Baseus розв'язати проблему компактності, порівнюючи зі звичайним зарядним пристроєм такого рівня потужності.
Надійний захист
Останнє і найголовніше — це захист, оскільки заходи безпеки є обов'язковими для такого пристрою. Інтелектуальний чип не тільки має захисну конструкцію, що запобігає потраплянню пальців до розетки, а й забезпечує захист від перезаряджання, короткого замикання, перевантаження за струмом, перерозряду, перенапруги та перегрівання. Ще одна продумана інженерна розробка полягає в тому, що зарядні порти ізольовані від вихідної камери змінного струму, запобігаючи виділенню тепла, що виділяється через втрати перетворення енергії, для запобігання потенційних ризиків.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 140 W Вт |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 5 Вт / 9 Вт / 12 Вт / 15 Вт / 20 Вт |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB Type-C / USB Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Сила выходного тока | 5 V / 3 А |
| Тип разъема | 2×Type-C, USB-A |
| Быстрая зарядка | Quick Charge |
- Цена: 3 168,40 ₴


