


Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA49A Vast power single port charger set(Lightning) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA49A Vast power — класичний мережевий зарядний пристрій з одним портом. Постачається в комплекті з кабелем Lightning, сертифікований для використання з продукцією Apple, тому підійде для використання з iPhone та iPad. Крім того, дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій (смартфон, планшет, бездротові навушники, електронну книгу, портативну колонку тощо), за умови використання відповідного кабелю.
Зарядний пристрій зроблений з якісного, міцного та вогнетривкого пластику, Має міцну вилку та якісно зібраний корпус. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з більшістю кабелів.
1. Вихід: 5V / 2.1A.
2. Вилка EU.
3. Вогнестійкий пластик (PC), міцний корпус.
4. Набір із зарядним кабелем BX17 Enjoy з Lightning-роз'ємом, довжина 1 метр.
5. Розміри зарядного пристрою: 75 х 43 х 25 мм. Вага: 30 г. Вага набору з кабелем: 52 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 10,5 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning BX17 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | PC |
| Мoдель | BA49A Vast |
- Цена: 90,01 ₴
