


Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C.
Особливості зарядного пристрою BOROFONE BA71A Power single PD20W:
− підтримка протоколів швидкого заряджання;
− Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
− корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
− вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
− захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Адаптер |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100–240 V |
| Кабель | Нет |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | BA71A Power |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип разъема | Type-c |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
- Цена: 113,16 ₴
