




Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA65A Single port PD20W charger set(Type-C to Type-C) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA65A Single port PD20W charger set(Type-C to Type-C) White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C. Модель комплектується відповідним кабелем з роз'ємом Type-C та довжиною 1м.
Особливості зарядного пристрою BOROFONE BA65A Single port PD20W:
− підтримка протоколів швидкого заряджання;
− Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
− корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
− вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
− захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100–240 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB Type-C / USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | BA65A charger set(Type-C to Type-C) |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип разъема | Type-c |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
- Цена: 188,25 ₴
