




Бездротовий зарядний пристрій BOROFONE BQ18 Energy 3-in-1 magnetic wireless fast charger Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BQ18 Energy 3-in-1 magnetic wireless fast charger Black — бездротовий зарядний пристрій з виходом потужністю 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W. Має QI сумісність для мобільних телефонів та навушників та смарт-годинників.
Зроблений з міцного пластику, надійний, захищений від коливань напруги та перегріву. Магнітні елементи корпусу забезпечать краще прилягання під'єднаних ґаджетів до поверхні зарядного пристрою.
Переваги BOROFONE BQ18 Energy 3-in-1:
− Багаторівневий захист, підтримка протоколу QI.
− Просто використовувати. Покладіть свій смартфон на бездротову зарядку Qi і він почне заряджатися автоматично.
− Універсально. Будь-який пристрій з приймачем-ресивером Qi заряджається від будь-якої бездротової зарядки Qi.
− Створюване електричне поле безпечно для людини і поширюється лише на 1 см від пристрою.
− Комфортно і зручно. Більше немає необхідності в купі проводів для кожного пристрою.
− Надійно. При використанні бездротової зарядки продовжується термін служби роз'єму в смартфоні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Беспроводной |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 кг |
| Выходная мощность | 5 Вт / 7,5 Вт / 10 Вт / 15 Вт Вт |
| Вхід | 5V/2A, 9V/2A |
| Длина кабеля | 1 м |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | алюминиевый сплав + пластик |
| Мoдель | BQ18 |
| Особенности | Підтримує стандарт QI |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип разъема | Type-c |
- Цена: 481,43 ₴


