




Бездротовий зарядний пристрій ACEFAST E15 desktop 3-in-1 wireless charging stand White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ACEFAST E15 desktop 3-in-1 wireless charging stand White — бездротовий зарядний пристрій, що дозволяє заряджати 3 гаджети одночасно.
Він має особливий дизайн, що відповідає принципам ергономіки: конструкція виконана з нахилом по вертикалі на 60°. Телефон можна заряджати, поклавши як вертикально, так і горизонтально. Також навіть під час зарядки чи й просто так тримач дозволить зручно переглядати фільми.
Пристрій оснащений 3 Qi-котушками:
1) Магнітна котушка 15 W — забезпечує магнітну фіксацію та швидку зарядку смартфонів. Створена для використання із MagSafe, вбудованим в iPhone останніх поколінь. Вона настільки сильна, що може забезпечувати потужність заряджання до 15 W і сумісна з чохлами товщиною до 6 мм.
2) Котушка 5 W — призначена для зарядки кейсу бездротових навушників.
3) Котушка 2,5 W — для бездротової зарядки смарт-годин.
Міцний пластик стійкий до пошкоджень та має довгий термін служби. Антиковзкі накладки на підставі підвищують стійкість пристрою.
Вбудований смарт-чіп контролює процес заряджання, захищаючи ваші пристрої від надлишку напруги та струму, перезарядки, перегріву, впливу магнітних полів та короткого замикання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Беспроводной |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 182 кг |
| Выходная мощность | 15 W Вт |
| Вхід | USB Type-C |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 9 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | E15 |
| Особенности | Підтримує стандарт QI |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
- Цена: 1 050,82 ₴


