




Мережевий зарядний пристрій HOCO C42A Vast power QC3.0 single port charger Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO C42A Vast power QC3.0 single port charger Black гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці одразу кількох протоколів швидкої зарядки, таких як: QC3.0/QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC та інших. Максимальна сила струму становить 3 А, потужність –—18 W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик поверхню. У торці адаптера дуже зручно розміщено один USB-роз'єм.
Особливості зарядного пристрою HOCO C42A Vast power QC3.0:
− підтримка протоколів швидкого заряджання для пристроїв Huawei, Samsung, Xiaomi, Apple;
− USB-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
− корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
− вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
− захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 35 кг |
| Выходная мощность | 18 W Вт |
| Вхід | 100-240 V, 0.5 A, 50/60 Hz |
| Кабель | Нет |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | алюминиевый сплав + пластик |
| Мoдель | C42A Vast power |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 160,99 ₴

