




Мережевий зарядний пристрій HOCO C42A Vast power QC3.0 single port charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
При активному користуванні будь-якими гаджетами важливо завжди мати можливість швидкої і зручної підзарядки. Для цієї мети стане в пригоді зарядний пристрій C42A Vast power QC3.0 single port від HOCO.
Ви завжди зможете швидко відновити заряд, просто підключивши зарядку в мережу, попередньо приєднавши свій пристрій через відповідний кабель. Швидкість гарантована — C42A Vast power підтримує технології швидкої зарядки QC3.0/QC2.0, Huawei FCP, а також Samsung AFC.
Дизайн простий і портативний: не займе багато місця на вашому робочому столі або в сумці. Матеріалом виготовлення послужили вогнестійкий полікарбонат і алюмінієвий сплав для корпусу — у вас не буде потреби турбуватися я про безпеку під час зарядки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 35 кг |
| Выходная мощность | 18 W Вт |
| Вхід | 100-240 V, 0.5 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 3.6V – 6.5V / 3.0A, 6.6V – 9V / 2.0A, 9.1V – 12V / 1.5A |
| Кабель | Нет |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | Алюмінієвий сплав + PC |
| Мoдель | C42A Vast power |
| Особенности | Вилка європейського зразка, підтримка швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 160,99 ₴

