



Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA73A Young PD35W dual port(2C) charger set(Type-C to Type-C) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA73A PD 35W Type-C гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Ця модель відрізняється своєю високою якістю виконання та надійністю, що підтверджується її відповідністю вимогам міжнародних сертифікаційних агентств.
Корпус аксесуара виготовлений з вогнетривкого полікарбонату з приємною на дотик поверхнею, практично всі його ребра округлені, що підкреслює стильний дизайн пристрою та забезпечить зручність у повсякденній експлуатації. Модель оснащена роз'ємом Type-C, потужність на виході якого становить 17,5W та USB-C роз'ємом із потужністю 17,5W.
Адаптер оснащений багаторівневою системою захисту від можливих пошкоджень його електронних компонентів і гаджетів, що заряджаються, підтримує PD35W, та інші протоколи швидкої зарядки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Адаптер |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 92 кг |
| Выходное напряжение (output) | 35 W |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | BA73A |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
- Цена: 291,64 ₴
