




Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA69A Resource PD20W+QC3.0 charger set(C to iP) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA69A Resource PD20W+QC3.0 charger set(C to iP) White з роз'ємами USB-A і Type-C та технологією QC3.0 і PD (Power Delivery) дозволяє швидко заряджати гаджети. В комплект входить кабель для зарядки пристроїв Type-C/Lightning.
При використанні швидкої зарядки смартфон безперервно посилає зарядного пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи яку, блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу і силу струму. Максимальна потужність роз'єму USB-A дорівнює 18W, а Type-C ─ 20W.
Даний мережевий зарядний пристрій від Borofone рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції Quick Charge або PD (Power Delivery).
Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій Borofone BA69A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
− від перевантаження по силі струму;
− перезарядження, перегріву;
− перевантаження;
− різних перенапруг;
− коротких замикань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100-240 V, 0.8 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Type-C / Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | BA69A charger set(C to iP) |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Цена: 204,20 ₴



