




Мережевий зарядний пристрій HOCO N6 Charmer dual port QC3.0 charger set(Type-C) Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO N6 Charmer dual port QC3.0 charger set (Type-C) Black з підтримкою технологій Qualcomm Quick Charge 3.0 та Qualcomm Quick Charge 2.0/1.0 оснащений двома USB-портами.
За допомогою цього зарядного пристрою можна заряджати смартфон, планшет, електронну сигарету, розумний годинник або будь-який інший пристрій.
Технологія Quick Charge 3.0 дозволить зарядити смартфон від 0% до 80% всього за 35 хвилин, це вчетверо швидше, ніж при використанні звичайних 5W зарядок, які, як правило, постачаються виробниками в комплекті з мобільними пристроями та гаджетами.
Інтегрований інтелектуальний чіп автоматично визначає тип підключеного пристрою, гнучко регулює напругу, силу струму та дозволяє максимально швидко та ефективно зарядити пристрій.
Мережеве зарядне виготовлене з якісних, безпечних та сертифікованих матеріалів ─ полікарбонату та удароміцного, вогнестійкого ABS-пластику, таке поєднання забезпечує довговічну та безпечну експлуатацію. Так само зарядний пристрій має кілька ступенів захисту, а саме захист від перенапруги, зниження напруги, перегріву, перевантаження струмом і від короткого замикання.
Крім технологій швидкого заряджання Qualcomm Quick Charge 3.0/2.0, цей зарядний пристрій також підтримує такі технології, як Huawei FCP і Samsung AFC.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 75 кг |
| Выходная мощность | 18 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | PC |
| Мoдель | N6 Charmer dual port QC3.0 charger set(Type-C) |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип разъема | 2 × USB |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Цена: 269,52 ₴
