




Мережевий зарядний пристрій HOCO N16 Scenery 65W three-port(2C1A) charger set(Type-C to Type-C) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO N16 Scenery 65W three-port(2C1A) charger set(Type-C to Type-C) White – феноменально потужний зарядний пристрій, оснащений одним роз'ємом USB і двома роз'ємами Type-C. Потужність першого роз'єму Type-C становить 65W, другого – 33W, а порт USB має потужність 30W.
Зарядка має міцний вогнестійкий корпус з полікарбонату, який має розміри 103*36*32мм та важить 87 грамів. У комплект входить кабель Type-C – Type-C на 100W, довжина 1 метр. Даним адаптером можна заряджати навіть ноутбуки!
Мережевий зарядний пристрій зроблено за технологією GaN, а значить він краще протистоїть нагріванню, споживає менше енергії і заряджає гаджети швидше, ніж звичайні зарядки.
Особливості:
− за допомогою цього зарядного можна заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої;
− цей зарядний пристрій має 1 USB порт і 2 Type-C порти;
− обладнаний зарядним кабелем Type-C на Type-C потужністю 100 Вт, який може заряджати потужні ноутбуки;
− стильний дизайн;
− якісні матеріали;
− зарядний пристрій Hoco пройшов сертифікацію FCC&CE, RoHS і на 100% відповідає зазначеним параметрам. Використовуючи його можна бути абсолютно впевненим у його якості та безпеці пристроїв;
− підтримує швидку зарядку за стандартами PD20W + QC3.0.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Сила выходного тока | 4 - 4.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 65 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB Type-C / USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | PC |
| Мoдель | N16 Scenery 65W three-port(2C1A) charger set(C to C) |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип разъема | 2×Type-C, USB-A |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Цена: 1 161,40 ₴



