




Мережевий зарядний пристрій HOCO C96A single port charger set(iP) Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій HOCO C96A single port charger set(iP) Black дозволяє швидко та безпечно заряджати гаджети.
Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату та ABS-пластику, головними відмінностями яких є вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Підключення до енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 100 до 220 В.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
− мережний зарядний пристрій, оснащений одним роз'ємом USB;
− в комплект входить кабель USB − Lightning довжиною 1 м;
− максимальна сила струму: 2.1А;
− підходить для заряджання різних пристроїв;
− вбудована система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43 кг |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | C96A single port charger set(iP) |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
- Цена: 82,30 ₴
