




Мережевий зарядний пристрій HOCO C102A Fuerza QC3.0 four-port charger set(Type-C) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій HOCO C102A Fuerza QC3.0 four-port charger set(Type-C) White дозволяє швидко та безпечно заряджати гаджети.
Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату та ABS-пластику, головними відмінностями яких є вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності 4 портів USB є можливість заряджати одразу декілька пристроїв з різними конекторами.
Підключення до енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 100 до 220 В.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
− мережний зарядний пристрій, оснащений чотирма роз'ємами USB;
− у комплекті кабель довжиною 1 метр з роз'ємом USB на Type-C;
− максимальна сила струму: 2.1А;
− максимальна вихідна потужність: 18 Вт;
− підтримка QC, AFC, FCP;
− заряджання чотирьох пристроїв одночасно;
− виготовлений з якісних та вогнестійких матеріалів: ABS+PC;
− сумісність з більшістю мобільних пристроїв;
− вбудована система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 28,5 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | C102A Fuerza QC3.0 four-port charger set(Type-C) |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип разъема | 4 х USB |
| Быстрая зарядка | Quick Charge |
- Цена: 179,51 ₴


