


Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA68A Glacier single port charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA68A Glacier single port White - це пристрій під зарядку для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, якими ви користуєтесь. Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та зарядить ваш пристрій у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне - враховуйте сумісність портів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки Borofone BA68A Glacier single port складає 10.5Вт. Разом із вихідною силою струму 2100 mA (2.1A) це надасть максимально швидку зарядку пристрою.
Borofone BA68A Glacier single port White - зарядка з 1 USB портом, підключити кабель і почати зарядку можна легко.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Кабель | Нет |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA68A |
- Цена: 48,35 ₴
