

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA68A Glacier single port charger set(Type-C) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий ЗП Borofone BA68A Glacier Type-C White - це зарядка для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, якими ви користуєтесь. Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та гарантує зарядку у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне - враховуйте сумісність портів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки Borofone BA68A Glacier Type-C White становить 10.5Вт. Разом із вихідною силою струму 2100 mA (2.1A) це надає максимально швидку зарядку пристрою.
Borofone BA68A Glacier Type-C White - це зарядка з 1 USB портом, підключити кабель і почати зарядку можна легко. У комплектацію входить кабель Type-C.
Головні особливості комплектації та конструкції представленої моделі – це зарядка зі знімним кабелем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA68A |
- Цена: 67,89 ₴
