



Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA68A Glacier single port charger set(iP) Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережеве ЗП Borofone BA68A Glacier Lightning Black — це зарядка для телефону, для планшета, для інших портативних пристроїв. Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та гарантує зарядку у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне - враховуйте сумісність портів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки Borofone BA68A Glacier Lightning USB Black становить 10.5Вт. Разом із вихідною силою струму 2100 mA (2.1A) це надає максимально швидку зарядку пристрою.
Borofone BA68A Glacier Lightning USB Black — це зарядка з 1 USB портом, підключити кабель і почати зарядку можна легко. В комплектацію входить кабель Lightning.
Головні особливості комплектації та конструкції представленої моделі — це зарядка зі знімним кабелем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 41 кг |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | BA68A |
- Цена: 67,89 ₴
