




Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A37 PD100W GaN (3*CUSB-C+USB-A) charger set Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A37 — швидкий зарядний пристрій з чотирма портами: 3×USB-C + USB-A. Підходить для швидкого заряджання PD таких пристроїв, як ноутбук, планшет, мобільний телефон.
Загальна потужність: 100 Вт. Вихід на чотири порти: USB-C1 + USB-C2 + [USB-C3 + USB-A1]: 45 Вт + 30 Вт + [25 Вт] .
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A37 підтримує більшість протоколів швидкої зарядки: підтримка PPS/для PD3.0/для PD2.0/для QC4+/для QC3.0/для QC2.0/для AFC/для FCP/для SCP/для DCP1.5A/для IP 2.4A/для Sam 2A.
Зарядний пристрій ACEFAST виготовлений з вогнетривкого матеріалу ПК. Він оснащений безліччю систем безпеки, які захищають пристрій від таких неприємностей, як перегрів, перенапруга, висока напруга або перенавантаження.
Електронні компоненти зарядного пристрою виконані за технологією GaN, тобто на основі нітриду галію, а не кремнію. Зарядний пристрій GaN забезпечує стабільнішу зарядку, швидке охолодження і має менший розмір.
ACEFAST A37 комплектується 2-метровим кабелем USB-C на USB-C потужністю 100 Вт для швидкого заряджання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Количество USB-портов | 4 |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 100 W Вт |
| Вхід | 100–240 V |
| Комплект поставки | Зарядний пристрій, кабель USB-C — USB-C 100 Вт, інструкція |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | Негорючий полікарбонат |
| Мoдель | A37 PD100W GaN |
| Особенности | Зарядний пристрій GaN, стабільніша зарядка, швидке охолодження, менший розмір |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Цена: 1 984,88 ₴

