



Мережевий зарядний пристрій Mibrand MI-206PRO 20W PD + Quick Charger 20W USB-A White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Mibrand MI-206PRO — мережевий зарядний пристрій з одним USB-A виходом з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD + Quick Charger. Максимальна потужність 20 W.
Ним зручно користуватися вдома, і так само зручно брати його в подорожі. Компактний зарядний пристрій Mibrand MI-206PRO не займає багато місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Вбудований захист оберігає гаджети, що заряджаються, від короткого замикання, перевищення допустимої напруги, сили струму, потужності, температур.
Деталі корпусу надійно зібрані із пластику високої якості, що забезпечить комфортну роботу для власника пристрою. Зарядний пристрій має стильний та лаконічний дизайн.
В комплект поставки Mibrand MI-206PRO 20W PD + Quick Charger 20W USB-A White входить адаптер у розетку без додаткових аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mibrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100–240 V, 0.6 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 1.5A / 20V, 2.5A / 12V, 3.0A / 5V, 3.0A / 9V, 4.5A / 5V, 5.0A / 4.5V |
| Країна реєстрації бренда | Чехія |
| Материал рамы | ABS-пластик |
| Мoдель | MI-206PRO |
| Особенности | Захист від високої напруги і короткого замикання |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Быстрая зарядка | PD+QC 20 Вт |
- Цена: 132,19 ₴
