




Мережевий зарядний пристрій HOCO C93A Easy charge 3-port digital display charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO C93A Easy charge 3-port digital display charger White ─ універсальний зарядний пристрій з трьома USB-портами для зарядки різноманітних гаджетів.
Пристрій має багаторівневу систему захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання. Підключається до електромережі через стандартні розетки.
Наявність трьох універсальних USB-портів дозволяє одночасно заряджати три пристрої за допомогою будь-яких необхідних кабелей.
Зарядний пристрій оснащений цифровим дисплеєм, який показує дані про поточний струм і вольтаж. Сучасний і стильний дизайн забезпечує максимальний комфорт при використанні.
Особливості:
− Цифровий дисплей;
− Захист від перевантаження струмом;
− Захист від перенапруги;
− Захист від короткого замикання;
− Три USB-порти;
− Сучасний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 кг |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | C93A Easy charge |
| Особенности | LED-дисплей |
| Тип разъема | 3 × USB |
- Цена: 154,82 ₴

