




Мережевий зарядний пристрій HOCO C59A Mega joy double port charger for Type-C White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO C59A Mega joy double port charger for Type-C White ─ це якісний адаптер з двома портами USB та вбудованим кабелем Type-C.
Виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — термостійкість, що робить пристрій безпечним. Завдяки наявності двух портів USB є можливість заряджати пристрої з різними конекторами. Вбудований кабель Type-C має зручну довжину в 1 м. Продуманий та сучасний дизайн пристрою дає можливість не тільки економити місце на робочому столі, але й брати його з собою у поїздки. Також можна легко переносити його з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити свої гаджети.
Особливості:
− Вбудований кабель довжиною 1 метр з роз'ємом Type-C;
− Матеріал PC ─ вогнестійкий, міцний та довговічний;
− Максимальна сила струму: 2.1 А;
− Захист від перевантаження по струму та перенапруги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 кг |
| Вхід | 100-240 V, 0.3 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | PC |
| Мoдель | C59A Mega joy double port charger for Type-C |
- Цена: 106,98 ₴


