


Мережевий зарядний пристрій HOCO C77A Highway dual port charger set(Micro) Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO C77A Highway dual port charger set(Micro) Black ─ комплект із зарядного пристрою з двома USB-портами та кабелем USB ─ Micro-USB. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Зарядний пристрій HOCO C77A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
− мережевий зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB;
− в комплект входить кабель USB – Micro-USB;
− максимальна сила струму: 2.4А;
− підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
− вбудована система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 63 кг |
| Вхід | 100-240 V, 0.4 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C77A Highway dual port charger set(Micro) |
- Цена: 116,76 ₴
