




Мережевий зарядний пристрій HOCO C59A Mega joy double port charger for Micro White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO C59A Mega joy double port charger for Micro White ─ це якісний адаптер з двома портами USB та вбудованим кабелем Micro.
Виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — термостійкість, що робить пристрій безпечним. Завдяки наявності двух портів USB є можливість заряджати пристрої з різними конекторами. Вбудований кабель Micro має зручну довжину в 1 м. Продуманий та сучасний дизайн пристрою дає можливість не тільки економити місце на робочому столі, але й брати його з собою у поїздки. Також можна легко переносити його з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити свої гаджети.
Особливості:
− Вбудований кабель довжиною 1 метр з роз'ємом Micro;
− Матеріал PC ─ вогнестійкий, міцний та довговічний;
− Максимальна сила струму: 2.1 А;
− Захист від перевантаження по струму та перенапруги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 кг |
| Вхід | 100-240 V, 0.3 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | PC |
| Мoдель | C59A Mega joy double port charger for Micro |
- Цена: 102,36 ₴


