




Мережевий зарядний пристрій HOCO C102A Fuerza QC3.0 four-port charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO C102A Fuerza QC3.0 four-port charger White ─ це розумний зарядний пристрій для смартфонів, планшетів, портативних колонок та інших електронних гаджетів. Завдяки 4 портам та підтримці зарядки потужністю до 18 Вт, він дозволяє швидко поповнювати запаси енергії. При цьому технологія інтелектуального контролю визначає та подає оптимальну напругу для кожного пристрою, а багаторівневий захист робить процес заряджання безпечним.
Особливості:
− Максимальна вихідна потужність: 18 Вт;
− Підтримка QC, AFC, FCP;
− Заряджання чотирьох пристроїв одночасно;
− Виготовлений з якісних та вогнестійких матеріалів: ABS+PC;
− Сумісність з більшістю мобільних пристроїв;
− Захист від перенапруги, короткого замикання, перегріву та ін.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 28,5 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | C102A Fuerza |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Цена: 155,33 ₴


