




Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Charger 3U 17W EU Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Charger 3U 17W EU Black допоможе швидко і безпечно зарядити різні гаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори і т.д.
Корпус зарядки виконаний із міцного, нетоксичного ABS-пластику. Також є захист від перегрівання, стрибків електрики та інших змін, які можуть мимоволі відбуватися при експлуатації пристрою.
Зарядне має три роз’єми USB з силою струму 2 А, що забезпечить швидку зарядку декількох гаджетів одночасно.
Пристрій відрізняється досить компактними розмірами (6,4 см), що дає можливість не тільки економити місце на робочому столі, але й брати його з собою у поїздки. Також можна легко переносити пристрій з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити свій гаджет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 3 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 59 кг |
| Выходная мощность | 17 W Вт |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | Compact Charger 3U |
| Сила выходного тока | 5 V / 2 A |
| Тип разъема | 3 × USB |
- Цена: 342,56 ₴


