




Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA67A PD20W+QC3.0 charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій Borofone BA67A ─ надійний зарядний пристрій для ваших гаджетів. Підтримує функцію швидкого заряджання. Підключається до електромережі через стандартні розетки. Пристрій ідентифікує пристрій, що заряджається, і автоматично регулює вихідну потужність. Деталі корпусу виконані із пластику високої якості, що робить пристрої практичним та зручним у повсякденній експлуатації.
Особливості:
• Функція швидкого заряджання.
• Смарт-ідентифікація.
• Оснащений стандартним USB та USB-C портами.
• Сучасний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43 кг |
| Выходная мощность | 18 W / 20 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS, вогнетривкий матеріал PC |
| Мoдель | BA67A |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
- Цена: 173,85 ₴
