

Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC080 T20 Dual USB Round Travel Charger (EU) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC080 T20 Dual USB White допоможе швидко і безпечно зарядити різні гаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори і т.д.
Корпус зарядки виконаний із міцного, нетоксичного ABS-пластику. Також є захист від перегрівання, стрибків електрики та інших змін, які можуть мимоволі відбуватися при експлуатації пристрою.
Зарядне має два роз’єми USB з силою струму 2.1 А, що забезпечить швидку зарядку декількох гаджетів одночасно.
Пристрій відрізняється досить компактними розмірами (6 см), що дає можливість не тільки економити місце на робочому столі, але й брати його з собою у поїздки. Також можна легко переносити пристрій з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити свій гаджет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20 кг |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS |
| Мoдель | US-CC080 T20 Dual USB |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Тип разъема | 2 × USB |
- Цена: 92,07 ₴
