



Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA58A Mighty dual port digital display charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BA58A Mighty — мережевий зарядний пристрій від провідного світового виробника цифрових аксесуарів BOROFONE. МЗП оснащений двома USB-портами 5 V / 2.4 A і штекером європейського стандарту. Його можна використовувати разом із зарядними кабелями Lightning / USB-C / Micro-USB – і заряджати пристрої з різним роз’ємом.
Особливість моделі BA58A Mighty — цифровий LED-дисплей. У режимі реального часу на ньому відображається вихідна напруга й ток.
BA58A Mighty від BOROFONE — безпечний і надійний пристрій. По-перше, він оснащений системою захисту від короткого замикання, а також перепадів напруги. По-друге, він виготовлений із вогнестійкого матеріалу полікарбонату.
Модель BA58A Mighty має естетичний дизайн білого кольору. Завдяки невеликим розмірам пристрій легко поміщається в маленькій кишені або сумці. Разом із тим його корпус відрізняється хорошою стійкістю до подряпин, відколів та інших механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 41 кг |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Кабель | Нет |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS, вогнетривкий матеріал PC |
| Мoдель | BA58A |
| Тип разъема | 2 × USB |
- Цена: 118,81 ₴
