


Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA65A Single port PD20W charger Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA65A — мережевий зарядний пристрій із вилкою європейського зразка й виходом USB-C (для PD / QC / FCP / AFC). Може використовуватися з різними типами зарядних кабелів — для Lightning чи USB-C. Підтримує протоколи швидкої зарядки.
BA58A Mighty від BOROFONE — безпечний і надійний пристрій. По-перше, він оснащений системою захисту від короткого замикання, а також перепадів напруги. По-друге, він виготовлений із вогнестійкого матеріалу полікарбонату.
Модель BA58A Mighty має естетичний дизайн білого кольору. Завдяки невеликим розмірам пристрій легко поміщається в маленькій кишені або сумці. Разом із тим його корпус відрізняється хорошою стійкістю до подряпин, відколів та інших механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 кг |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Кабель | Нет |
| Мoдель | BA65A |
| Особенности | Вилка європейського зразка, підтримка швидкої зарядки |
- Цена: 141,45 ₴
