



Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA48A Orion single port charger set(iP) Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA48A Orion — класичний компактний мережевий зарядний пристрій з вилкою європейського зразка й одним USB-виходом. У комплекті йде кабель живлення Lightning довжиною 1 м.
Маючи вихідну напругу 2,1 А, зарядного пристрою BOROFONE BA48A Orion цілком достатньо для стабільного заряджання різних ґаджетів: смартфонів, планшетів, смартгодинників, TWS-гарнітур. Для зарядного блоку можна придбати й інший тип кабелю — і з легкістю заряджати пристрій з іншим роз’ємом.
BA48A Orion від BOROFONE — безпечний і надійний пристрій. По-перше, він оснащений системою захисту від короткого замикання, а також перепадів напруги. По-друге, він виготовлений із вогнестійкого матеріалу полікарбонату.
Модель BA48A Orion має естетичний дизайн чорного кольору. Завдяки невеликим розмірам пристрій легко поміщається в маленькій кишені або сумці. Разом із тим його корпус відрізняється хорошою стійкістю до подряпин, відколів та інших механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning BX17 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS, вогнетривкий матеріал PC |
| Мoдель | BA48A |
| Особенности | Вилка європейського зразка, захист від короткого замикання й перепадів напруги |
- Цена: 90,53 ₴
