




Бездротовий зарядний пристрій ACEFAST E2 semiconductor cooling wireless charger
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ACEFAST E2 — охолоджувальний бездротовий магнітний зарядний пристрій. Розроблений спеціально для iPhone 13 Pro Max / 13 Pro/ 13 / 13 mini, для iPhone 12 Pro Max / 12 Pro / 12 / 12 mini. Сумісний із магнітними чохлами. Має вбудовані яскраві світильники, що створюють особливу атмосферу в умовах слабкого освітлення.
При розміщенні телефону близько до магнітної дротової зарядки, пристрій автоматично вирівнюється з котушкою бездротової зарядки всередині телефону та міцно фіксує девайс.
Магнітний бездротовий зарядний пристрій і кулер ACEFAST швидко охолоджують за короткий час і розсіюють тепло для телефонів, які заряджаються або відтворюють відео. Коли безшумний вентилятор охолоджує телефони iPhone серії 12, звуку обертання майже не чути. Навіть якщо телефон використовується, щоб грати в ігри пізно ввечері з цим напівпровідниковим охолоджуючим бездротовим зарядним пристроєм, приєднаним до телефону, він може залишатися тихим, не заважаючи людям поруч.
Магнітний бездротовий зарядний пристрій ACEFAST відповідає стандарту бездротової зарядки Qi, має функції захисту від перенапруги й перегріву, щоб повністю захистити мобільний телефон під час бездротової зарядки.
Зверніть увагу, що для швидкої зарядки 7,5 Вт потрібен зарядний пристрій QC 3.0 (не входить у комплект).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 88 кг |
| Вихідна потужність (макс.) | 10 W |
| Вхід | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1,5A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS, PC, алюмінієвий сплав, керамічний лист |
| Мoдель | E2 |
| Особенности | Швидке охолодження, ігри під час заряджання, яскраві світлові ефекти |
| Назначение | Охолоджувальний безпровідний зарядний пристрій |
| Совместимость с брендом | Для iPhone 13 Pro Max / 13 Pro/ 13 / 13 mini, для iPhone 12 Pro Max / 12 Pro / 12 / 12 mini. |
- Цена: 673,80 ₴



