


Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A29 PD50W GaN (USB-C+USB-C) dual port charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ACEFAST A29 — швидкий зарядний пристрій з двома портами USB Type-C, які дають змогу заряджати з потужністю до 50 Вт. Він дозволяє швидко заряджати пристрої, зокрема в стандартах PPS, Power Delivery, Quick Charge 3.0, AFC та FCP.
Зарядний пристрій ACEFAST виготовлений з вогнетривкого матеріалу ПК. Він оснащений безліччю систем безпеки, які захищають пристрій від таких неприємностей, як перегрів, перенапруга, висока напруга або перенавантаження. Електронні компоненти зарядного пристрою виконані за технологією GaN, тобто на основі нітриду галію, а не кремнію. Деталі з нітриду галію можуть витримувати велике навантаження з меншими втратами тепла. Це робить зарядний пристрій ефективнішим і завдяки цьому він споживає менше електроенергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Вид | Адаптер |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 50 W Вт |
| Вхід | 100–240 V |
| Кабель | Нет |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | Негорючий полікарбонат |
| Мoдель | A29 PD50W GaN |
| Особенности | Сумісність з телефоном, планшетом, ноутбуком |
| Тип разъема | USB-C + USB-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0 |
- Цена: 722,66 ₴
