




Мережевий зарядний пристрій HOCO C85A Bright dual port PD20W+QC3.0 charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій Hoco C85A з виходами Type-C + USB-A та технологіями QC і PD дозволяє швидко заряджати гаджети.
HOCO C85A дозволяє заряджати відразу два гаджети. Потужність Type-C виходу становить 20W, а USB-A ─18W, завдяки чому пристрій може підтримувати більшість протоколів швидкого заряджання пристроїв.
Даний мережевий зарядний пристрій рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції QC (Quick Charge) або PD (Power Delivery). Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій HOCO C85A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.
Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
− від перевантаження по силі струму;
− перезарядження, перегріву;
− перевантаження;
− різних перенапруг;
− коротких замикань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 18 W / 20 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V/3 A |
| Кабель | Нет |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | C85A |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Быстрая зарядка | PD20W+QC3.0 |
- Цена: 200,60 ₴

