




Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA37A Speedy dual port charger(Type-C) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA37A Speedy має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома USB портами, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2.4А, вихідна потужність 12 Вт, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.
Крім того, BOROFONE BA37A Speedy гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, iPhone та iPad, TWS-гарнітуру тощо. Не підійде для зарядки ноутбука, не підтримує стандарти швидкісної зарядки QC/PD.
В комплекті із зарядним пристроєм виробник передбачив еластичний кабель живлення USB Type-C довжиною 1 метр. Кабель не зменшує потужність зарядного пристрою та забезпечує достатню швидкість передачі даних при синхронізації між різними ґаджетами.
1. Вхід: AC100-240V, 50 / 60Hz, 0.4A.
2. Вихід: USB 1/2: 5V - 2.4A. Загальний вихід: 5V - 2.4A, 12W.
3. Вилка EU. Вогнестійкі матеріали ABS + PC.
4. Розміри: 62 x 40 x 26 мм. Вага: зарядний пристрій - 44 грами, набір з кабелем - 66 грамів
5. Набір із зарядним кабелем BX16 USB Type-C, довжина 1 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 44 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA37A Speedy dual port charger(Type-C) |
- Цена: 115,73 ₴
