

Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A1 PD20W single USB-C charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ACEFAST A1 — це практичний, ефективний, швидкий та надійний мережевий зарядний пристрій, що має вихідну потужність 20 Вт, підтримує протокол швидкої зарядки і сумісний з більшістю смартфонів та планшетів.
Детальніші характеристики зарядки:
• Вихід — USB Type-C.
• Потужність пристрою 20 Вт, підтримує швидкісну зарядку — завдяки протоколу QC3.0 / QC2.0.
• Широка сумісність — за умови використання відповідного кабелю ефективно заряджатиме будь-який смартфон, планшет, читалку тощо.
• Надійний — використання якісного, міцного та вогнетривкого пластику в сумі з новими технологіями захисту від перегріву, коливань напруги, перезаряджання тощо дозволяють без зайвого остраху використовувати зарядку для ваших ґаджетів.
• Компактний — розміри МЗП 81.8 х 28 х 43.7 мм, вага 63 грами. Не займе багато місця.
Бренд ACEFAST з моменту утворення в 2020 році встиг зайняти міцні позиції на азійському ринку індустрії електронних і цифрових технологій. Завдяки впровадженню новітніх технологій, швидкому розвитку та використанню якісних матеріалів продукція бренду знаходить користувачів в усіх куточках планети й почала виходити на європейський ринок.
Для ACEFAST висока якість та надійність стоять в основі діяльності, а нові технології — рушійна сила для забезпечення споживачів у всьому світі економічно ефективною продукцією.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 63 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | A1 PD20W single USB-C charger |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 293,18 ₴
