

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA54A Wide road dual port QC3.0 charger Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA54A Wide road — мережевий зарядний пристрій з двома USB-портами та підтримкою стандартів швидкої зарядки QC3.0/QC2.0/FCP/AFC.
Зарядний пристрій BOROFONE BA54A Wide road видає 18 Вт потужності, тому зможе в 1.5 рази швидше заряджати сумісні ґаджети. А завдяки двом портам ви зможете одночасно заряджати 2 ґаджети використовуючи лише одну розетку.
Зарядний пристрій підійде для заряджання та синхронізації смартфонів, планшетів, смарт-годинників, TWS-гарнітур, портативних колонок, електронних книжок тощо. МЗП постачається без кабелю, тому потрібно використовувати власний кабель живлення, що має з однієї сторони USB-роз'єм.
Корпус зарядного пристрою виготовлено з вогнестійкого пластику. Девайс має захист від перегріву, перезаряджання та короткого замикання.
Особливості:
1. Матеріал: АБС + вогнестійкий ПК.
2. Вихід: загальна потужність: 18 Вт, один порт: 18 Вт.
3. Вилка європейського стандарту.
4. Двопортовий вихід QC, підтримка QC, FCP, AFC і інших протоколів швидкої зарядки.
5. Розмір: 91 * 44 * 26 мм, вага: 61 грам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 61 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA54A Wide road dual port QC3.0 charger |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 147,10 ₴
