




Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA47A Mighty speed single port QC3.0 3A + Type-C cable White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA47A Mighty speed — мережевий зарядний пристрій з одним USB-виходом, підтримкою стандартів швидкої зарядки QC3.0/QC2.0/FCP/AFC та в комплекті з кабелем USB-C.
Зарядний пристрій BOROFONE BA47A Mighty speed видає 18 Вт потужності, тому зможе в 1.5 рази швидше заряджати сумісні ґаджети.
Корпус зарядного пристрою виготовлено з вогнестійкого пластику. Девайс має захист від перегріву, перезаряджання та короткого замикання.
Основні характеристики:
1. Вхід: AC100-240V, 50/60Hz, 0.6A.
2. Вихід: USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 18W.
3. Вилка EU. Вогнестійкий матеріал PC.
4. Підтримка QC3.0 / QC2.0, швидкого заряджання для Huawei FCP, швидкого заряджання для Samsung AFC, для APPLE 2.4A та інших протоколів швидкої зарядки.
5. Набір з Type-C-кабелем для заряджання та передачі даних. Модель кабелю — BX19, довжина — 1 метр.
6. Розміри зарядного пристрою: 88 * 42 * 26 мм. Вага: 38 грамів. Вага набору із кабелем: 55 грамів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 36 кг |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA47A Mighty speed single port QC3.0 3A + Type-C cable |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 131,16 ₴

