

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA38A Plus Speedy PD20W charger set (Type-C to Lightning) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
1. Вхід: AC100-240V, 50 / 60Hz, 0.6A.
2. Вихід: USB-C: 5V / 3A (PD), 9V / 2A (PD), 12V / 1.5A (PD) - 18W.
3. Вилка EU.
4. Підтримка швидкої зарядки PD3.0, QC3.0 / QC2.0, Huawei fast charge FCP / SCP, Samsung fast charge AFC і інші протоколів швидкої зарядки.
5. Розміри зарядного пристрою: 79 * 42 * 37 мм. Вага: зарядний пристрій 39 г, набір з кабелем 56 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | Apple Lightning |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 кг |
| Выходное напряжение (output) | 18 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA38A Plus Speedy PD20W charger set |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 219,63 ₴
