

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA57A Easy Speed single port PD20W charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA57A Vast power мережевий зарядний пристрій.
1. Вихід: 5V / 2.1A.
2. Вилка EU.
3. Вогнестійкий матеріал PC, міцний.
4. Розміри зарядного пристрою: 75 * 43 * 25 мм. Вага: 48 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 48 кг |
| Выходное напряжение (output) | 20 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA57A Easy Speed single port |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 152,76 ₴
