




Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA23A Brilliant dual port charger set(Type-C) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA23A хороший бюджетний мережевий зарядний пристрій з двома портами USB. Постачається в комплекті з кабелем USB-C, вилка європейського стандарту, потужність вихідного струму — 2,4 А. Компактний та зручний зарядний пристрій дозволить одночасно заряджати два ґаджети зі стабільними показниками роботи.
1. Вхід: 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц, 0,3 А.
2. Вихід: USB 1/2: DC5V / 2.4A. Загальний вихід: DC5V / 2.4A макс.
3. Вилка стандарту ЄС. Підходить для використання в Україні та по всій Європі.
4. Матеріал: вогнестійкий корпус з ABS + PC. Стійкий до коливань напруги, перегрівання — убезпечить батарею вашого смартфона та будь-якого іншого ґаджета.
5. Розміри зарядки: 60 х 41 мм, вага — 40 г, вага комплекту з кабелем: 66 г. Довжина кабелю — 1 м.
6. Кабель Type-C підійде для зарядки смартфонів, навушників, планшетів, електронних читалок тощо, які мають відповідний роз'єм. При використанні кабелів відповідних роз'ємів зарядка зможе заряджати будь-які з перелічених ґаджетів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Выходное напряжение (output) | 24 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 65 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA23A Brilliant dual port charger set(Type-C |
| Тип разъема | Type-c |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 107,50 ₴

