



Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA53A Powerway dual port charger Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Маєте декілька мобільних пристроїв і постійно бідкаєтесь, коли справа доходить до їх заряджання, а вільних розеток не так і багато? Є одне практичне і достатньо бюджетне рішення!
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA53A Powerway з подвійним USB-виходом та вихідним струмом 2.1A. Зарядний пристрій забезпечує одночасну стабільну зарядку двох підключених пристроїв. Сумісний з більшістю існуючих ґаджетів, яким достатньо потужності 2.1А.
Адаптер має естетичний дизайн чорного кольору, а завдяки невеликим розмірам модель легко поміщається в маленькій кишені або сумці. Разом з тим міцний корпус з вогнетривкого ABS-пластику відрізняється хорошою стійкістю до подряпин, відколів і інших механічних пошкоджень.
1. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
2. Розміри: 80 * 38 * 23 мм, вага зарядного пристрою: 30 грамів, вага набору з кабелем: 44 грами.
3. Вихід: загальний вихід 5V / 2.1A, один порт 5V / 2.1A макс.
4. Підтримка стандартів QC/PD: не підтримує.
5. Зарядка iPhone: підтримує зарядку iPhone усіх моделей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA53A Powerway dual port charger |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 80,75 ₴
