




Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA57A Easy Speed single port PD20W (Type-C to Lightning) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA57A Easy Speed — мережевий зарядний пристрій з одним Type-C виходом, підтримкою стандарту QC 3.0/PD та кабелем Lightning в комплекті.
Зарядний пристрій зебезпечує вихідну потужність до 20 Вт, що дозволяє заряджати сумісні ґаджети швидше в 1.5 рази, ніж при використанні стандартної зарядки.
Корпус МЗП виготовлено з якісного вогнестійкого пластику, має надійну збірку та захист від перегрівань, перезаряджання та короткого замикання. Все це подовжує термін експлуатації зарядного пристрою та захищає батарею вашого смартфона чи іншого сумісного пристрою.
В комплекті зі зарядним пристроєм постачається Lightning кабель довжиною 1 метр, з якісним та еластичним нейлоновим покриттям, зміцненим з'єднанням з конекторами та міцними конекторами з алюмінієвого сплаву. Це робить BOROFONE BA57A ідеальним вибором для вашого iPhone та iPad.
Вбудований чип автоматично підбере необхідну напругу для підключеного пристрою. Тому при підключенні смартфона з рекомендованою напругою зарядки 7.5 Вт, він отримає саме таку напругу.
Характеристики:
Тип: мережевий
Вихідна потужність: до 20 Вт
Вихідна напруга: 5 В
Вихідний струм, до: 3 А
Кількість USB-портів: 1
Тип USB: Type-C
Кабель у комплекті: USB-C -> Apple Lightning
Довжина кабелю: 1 м
Розміри: 80 × 40 × 24 мм
Вага: 62 г
Колір: білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 кг |
| Выходное напряжение (output) | 20 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA57A Easy Speed single port |
| Тип разъема | Type-c |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 209,85 ₴

