




Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA37A Speedy dual port charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA37A Speedy має багаторівневу систему захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання. Корпус пристрою невеликих розмірів, виконаний у зручній формі зі стильними дизайнерськими акцентами, виготовлений із міцного пластику, все це робить цей аксесуар практичним та зручним у повсякденній експлуатації. На адаптері розташовані два USB входи для одночасної зарядки двох гаджетів, для зручності використання виробник розмістив їх у торці. Універсальні USB-порти сумісні з будь-яким кабелем і дозволяють заряджати будь-який пристрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Адаптер |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 44 кг |
| Выходное напряжение (output) | 12 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | BA36A High |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 82,30 ₴
