


Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA48A Orion single port charger set(Micro) Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA48A Orion — класичний компактний мережевий зарядний пристрій з одним USB-виходом та кабелем живлення Micro-USB.
Зарядний пристрій забезпечує 2.1А вихідного струму, чого цілком достатньо для стабільного заряджання більшості мобільних пристроїв, таких як: смартфони, планшети, смарт-годинники, TWS-гарнітури тощо. Основна вимога — наявність в ґаджета вхідного Micro-USB роз'єму. При використанні іншого кабелю ви зможете з легкістю підключити пристрій з іншим роз'ємом.
Адаптер має естетичний дизайн чорного кольору, а завдяки невеликим розмірам модель легко поміщається в маленькій кишені або сумці. Разом з тим міцний пластиковий корпус відрізняється хорошою стійкістю до подряпин, відколів і інших механічних пошкоджень.
1. Вхід: AC100-240V, 50 / 60Hz, 0.3A.
2. Вихід: 5V / 2.1A.
3. Вогнестійкий матеріал PC.
4. Набір із зарядним кабелем BX17 Micro-USB, довжина 1 метр.
5. Розміри зарядного пристрою: 81 * 39 * 23 мм. Вага: 31 грам. Вага набору з кабелем: 53 грами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Адаптер |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA48A Orion single port charger set(Micro) |
- Цена: 91,55 ₴
