


Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA49A Vast power single port charger White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA49A Vast power single port charger White – універсальний мережевий адаптер для швидкої та якісної зарядки смартфонів. Модель забезпечує максимальний рівень безпеки гаджету, що заряджається, завдяки багаторівневій системі захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Сила струму становить 2.1 А. Аксесуар реалізований у нестандартному, але практичному, дизайні, його торець і всі бічні грані верхньої частини заокруглені, таке рішення вносить комфорт у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що разом з якісними електронними компонентами гарантує тривалий термін служби. Модель оснащена одним роз'ємом USB, його вертикальний варіант розташування внесе практичне доповнення в користування пристроєм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Адаптер |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 кг |
| Кабель | Нет |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | Вогнестійкий матеріал PC |
| Мoдель | BA49A Vast |
- Цена: 70,98 ₴
